Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 857 producten.
Van de het Spooroverdracht van de injectievorm van de de Kar Grote Lading van de de Capaciteits Elektrische 12 Maanden Garantie
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
63t de industrie Materiële Behandelingskarretje, Elektrische de Matrijzenkar van de Staalplaat
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
Het Hydraulische Opheffende Apparaat van de caissonbalkstructuur, Aangepaste Industriële Materiële Karren
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
Flatbed Elektrisch aangedreven Kar, 1 - 300T-Gemotoriseerd de Overdrachtkarretje van de Ladingscapaciteit
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Voeding: | Glijdende Lijn |
| kleur: | Op maat |
Op zwaar werk berekende Materiële Overdrachtkarren voor Materiaal de Capaciteit van de 1 - 100 Tonlading
| Toepassing: | Zware industrie |
|---|---|
| Autogrootte: | kan worden aangepast |
| ladingscapaciteit: | Tot 100 ton |
Kar van het transformator draagt de Installatie Gemotoriseerde Spoor, het Karretjespoor van de Afstandsbediening Materieel Overdracht Aanhangwagen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Voeding: | mobiele kabel |
| Lopende afstand: | Volgens de klanten vraag |
Q235 Voortbewegings de Overdrachtlijst van Trein Dwars 90 Graad
| materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| toepassing: | Industrieel Gebied, treindraaischijf |
Ongebaande Overdrachtkar op batterijen voor Kolenindustrie
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 18 maanden |
Het Karretje500t Lading van de kabelspoelen Gemotoriseerde Overdracht voor Installatie Behandeling
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1500T |
| Autogrootte: | Aangepast |
De elektrische Kar 20t van de Workshop Vlakke Ongebaande Overdracht In alle richtingen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 18 Maanden |

