Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 865 producten.
V-frame batterij spoorloze spoel transportwagens
| Naam van het product: | V-frame batterij spoorloze spoel transportwagens |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Garantie: | 12 maanden |
Vervaardiging van motorvoertuigen
| Stroomvoorziening: | Mobiele kabel |
|---|---|
| loopafstand: | Volgens de vraag van klanten |
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
Het gesmolten Karretje van de Staal Materiële Overdracht, Auto Op batterijen van het Kar de Gietlepel Aangedreven Vervoer met het LEIDENE Scherm
| Functie: | Regelmatig, veiligheid, anti-hoge temperatuur |
|---|---|
| Nominale belasting: | 30T |
| Capaciteit: | Vorm 1 ton aan 300ton |
Batterijmacht Geen Spoortype 20t Ongebaande Overdrachtkar als Auto van het Rolvervoer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Garantie: | 18 maanden |
Pakhuisoverdracht op de Fabrikant van de Spoorwegvervoerauto
| Garantie: | 24 maanden |
|---|---|
| Toepassing: | pakhuis, op spoorvervoerder |
| Ladingscapaciteit: | 1-1500 ton, aangepaste vervoerauto |
Bouwterrein Flexible Turn Track Flatbed Transfer Car
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Werkplaats, machine-industrie, assemblagelijn, billetindustrie |
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
De intelligente Agv van Q235 25m/Min 12t Kar van het Matrijzenvervoer
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| toepassing: | de overdracht van de matrijzenvorm, baai aan baai overdracht |
De elektrische auto van de spoorvervoerder
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Kabelrol |
| Elektrische apparatuur: | Siemens, Schneider, Nord |
De Batterijmacht 10 van het fabrieksSpoorwegvervoer Ton Flatbed Cart
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Workshop, Staalfabriek, Productielijn, Staafindustrie |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
Handhaaf Operatie Lage Spanning Spoorweg Transport Cart Voor Industrieel Veld
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |

