Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 857 producten.
Q235 hand1000t Tow Dolly Material Transfer Carts
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepassing: | Materiële overdracht, workshop, productielijn |
Van de het Spooroverdracht van de afstandsbediening5t het Zijstortplaats Karretje 20m/Min
| Peoductnaam: | 5t het elektrische Karretje van de zij-Stortplaatsoverdracht op Sporen |
|---|---|
| Capaciteit (t): | 1-1000 ton |
| Pakket: | Het gehele karretje wordt ingepakt door hoogte - kwaliteits plastic doek |
Karretje 16 Ton 20m/Min van de pakhuisvorm Gemotoriseerd Overdracht
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1500T |
| Autogrootte: | Aangepast |
Afstandsbediening die Ongebaande Overdrachtkar 20m/Min With Battery Operation sturen
| Garantie: | 18 maanden |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1000T |
| bewegende snelheid: | 0-20m/min, aangepaste snelheid |
25 ton railbatterij-overdrachtwagen Werkplaats-overdrachtspoelen
| Sollicitatie: | Industrieel gebied, workshopoverdracht, roloverdracht |
|---|---|
| Ren snelheid: | 0-25m/min |
| Garantie: | 24 maanden |
Gepersonaliseerde RGV-robot-geautomatiseerde geleide karren
| Kracht: | Op batterij aangedreven |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Vervoervermogen: | 1-50 ton |
Afstandsbediening Op maat gemaakte spoelbaanvervoertrolley
| Running speed: | 0-20m/min |
|---|---|
| Warranty: | 12 months |
| load capacity: | 20 Tons |
20 ton metalen plaat spoel vervoerkarretje
| Productnaam: | 20 ton metalen plaat spoel vervoerkarretje |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Mobiele kabel |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van klanten |
Professionele ketenvervoer glijlijn overbrengkarretje op spoor
| kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
Elektrisch 5t-Spoorplatform voor Verkoop met Elektrische Afstandsbediening
| Naam: | 5t spoor elektrisch platform voor verkoop met elektrische afstandsbediening |
|---|---|
| Capaciteit: | Tot 300tons |
| Afmeting (mm): | 5000*2200*650 |

