Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 857 producten.
De gemotoriseerde Kar van de Kabel Elektrische Overdracht op Spoorwegsporen AC 380v
| Stroomvoorziening: | mobiele kabel |
|---|---|
| Loopafstand: | Volgens de vraag van klanten |
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
De Kar van de de Batterijoverdracht van de spoorweginspectie met Tweepersoons 1500 Ton
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële sector, spoorwegen |
| Garantie: | 18 maanden |
De batterij stelde Ongebaande Elektrische Aanhangwagenverhuizer in werking 35 Ton
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1500T voor elektrische aanhangwagenverhuizer |
Het elektrokarretje van de Lift Bestuurbare Hydraulische Overdracht
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | pakhuis, staalfabriek, scheepsbouw |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
op maat gemaakte elektrische fabriek coil transfer cart
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Vervoervermogen: | 20 ton |
40 ton batterij gebruikt voor het gieten van gesmolten aluminium
| kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
Grote elektrische pijpenfabriek Spoorwegtransferkarretjes
| Stroomvoorziening: | Mobiele kabel |
|---|---|
| loopafstand: | Volgens de vraag van klanten |
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |

