Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 857 producten.
Kleurrijke Q235-de Kar Hoge Prestaties van de Batterijoverdracht met Kraan Eenvoudige Structuur
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Aangepast |
| Sollicitatie: | Industriële veld |
De grote Industriële Overdracht Op batterijen van Lijstkarren, Flexibel Gemotoriseerd Overdrachtkarretje op Spoorwegen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Sollicitatie: | Industriële veld |
Hoge Prestaties Zwaar Materiaal Behandelingsmateriaal, 16T Gemotoriseerde Spoorkar
| Voedingwijze: | kabelspoel |
|---|---|
| Capaciteiten: | Tot 300ton |
| Functies: | met kipwagen |
Het verplaatsen van Gemotoriseerde Overdrachtkarretje Aangepaste Dimensie 10T Ladingscapaciteit
| ladingscapaciteit: | 10T |
|---|---|
| Dimensie: | Op maat |
| Gebruik: | op zwaar werk berekend |
De overdrachtvervoer van het laag voltage elektrisch spoor voor grote staalstructuur
| Voedingwijze: | Laag voltagemacht |
|---|---|
| Toepassing: | Zware industrie |
| Autogrootte: | kan worden aangepast |
Certificaat van Ce ISO motoriseerde binnen Gesleepte Overdrachtlorrie
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
Laag Voltagespoorweg het Draaien Spoorlorrie tot 300T voor Verkoop
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
De Overdrachtkar 1 van het aluminiumspoor - 300T-Industriële de Spoorweglorrie van de Ladingscapaciteit
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
Cilinderobjecten Kar V Kader 0 - 20m/Min van de Spooroverdracht Lopende Snelheids
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
V - Van de de Overdrachtkar van de dekgroef Hydraulisch Opheffend van de het Aluminiumrol de Overdrachtkarretje
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |

