Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
De Overdrachtauto van het workshop15t Spoor voor Staalpijp Behandeling
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Sollicitatie: | Industriële sector, behandeling van staalpijpen |
Aangepaste batterij rail- en wegwerktractor transportwagen
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
Op maat gemaakte 0,4t spoor-elektrische overbrengtrolley met beschermend frame
| Productnaam: | Op maat gemaakte 0,4t spoor-elektrische overbrengtrolley met beschermend frame |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 12 maanden |
Op batterij aangedreven spoortransferkar met verticale en horizontale beweging en aangepaste laadcapaciteit
| Nominale belasting: | 2-150 ton |
|---|---|
| Tafelgrootte: | 2000-10000 mm (L), 1500-3000 mm (B), 500-1200 mm (H) |
| Wieldiameter: | Φ270-Φ600 mm |
15 ton spoortransferkar met kabelrol, stroomvoorziening en afstandsbediening
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Laadvermogen: | 1-500T |
| Loopsnelheid: | 0-20m/min |
Zware lading fabriek gebruik lage spanning transfer cart
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Laadvermogen: | 1-500T |
| Loopsnelheid: | 0-20m/min |
Intelligent besturingssysteem spoorloos vervoersvoertuig
| Laadvermogen: | 1-300 ton |
|---|---|
| Verpakking Details: | De overdrachtskar wordt verpakt door het TARP, de onderdelen worden verpakt door de hoogwaardige hou |
| Levertijd: | 20-30 dagen zoals gebruikelijk levering |
Bestuurbaar V-frame spoorloos vervoersvoertuig
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
Op maat gemaakte spoeltransferkarretjes voor staalpijpfabriek
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
30 ton batterijtransferkar met gietijzeren wielen
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Productnaam: | Flexibel werkplatform met een schaar op batterij |
| Laadvermogen: | Aangepast |

