Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 857 producten.
Ondersteuning van een op maat gemaakte spoorwegmateriaaltransfertrolley
| Stroomvoorziening: | Mobiele kabel |
|---|---|
| Loopafstand: | Volgens de vraag van klanten |
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
Gepersonaliseerde 2t mobiele spoel spoor materiaal transfer cart
| Power supply: | Mobile cable |
|---|---|
| Running distance: | According to customers' demand |
| Running speed: | 0-20m/min |
Precieze dokken en hanteren van het transport van materiaal
| Power supply: | Mobile cable |
|---|---|
| Running distance: | According to customers' demand |
| Running speed: | 0-20m/min |
Professionele petrochemische fabriek laagspanningsspoorweg overbrengvoertuig
| kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
1.5T Mecanum wiel PLC-gestuurde, bestuurbare Automatische Geleide Voertuig
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
30 Ton Capaciteit Batterij Transferwagen met Gegoten Stalen Wielen en Batterij-aangedreven Voeding
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | aangepast |
Stalen Kokerbalkstructuur Mobiele Kabelhaspel Rail Transferwagen Voor Machinefabriek
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
Stalen Kokerbalkstructuur Rail Transferwagen Met Hefinrichting
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
10tons de flexibele Op zwaar werk berekende Karren van de Vierlingjonge os, Vrij Onderhoud Materiële Behandelingskarretje
| materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| toepassing: | Industrieel Gebied |
De Overdrachtkarretje van het Hittebestendigheidsspoor, de Zware Staal Gemotoriseerde Kar van de Spooroverdracht
| materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| toepassing: | Industrieel Gebied |

