Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 857 producten.
Roterende Industriële Elektrische Draaischijf, de Vlakke Materiële Bewegende Karren van Q235
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Toepassing: | industrieel gebied |
Geautomatiseerde Op zwaar werk berekende Elektrische Draaischijf, Aangepast Materieel Bewegend Materiaal
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Toepassing: | industrieel gebied |
De batterij Gedreven Ongebaande Kar van de Matrijzenoverdracht 100 Ton voor h-Staal
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 18 Maanden |
De staaffabriek 5t brengt Elektrospoorkar over
| Voeding: | Mobiele kabel |
|---|---|
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
Elektrisch geleide 2000 kg gewichtstransferkar
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Workshop, Staalfabriek, Productielijn, Staafindustrie |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
Stabiele structuur Handhaving Machine Parts Hydraulische Lift 5T Transfer Cart
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
Automatisch geleid spoorvoertuig op maat met rol
| Kracht: | Op batterij aangedreven |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| laadvermogen: | 1-1500 ton |
Milieuvriendelijke metaalfabriek Elektrische overdrachtskarretjes
| Stroomvoorziening: | Mobiele kabel |
|---|---|
| Loopafstand: | Volgens de vraag van klanten |
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
Flexible batterijtransfer trolleys op spoorwegen
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële sector, versnellingsmotor |
| Garantie: | 24 maanden |
20 ton gemakkelijk drukknop bedienen elektrisch overbrengingsvoertuig
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |

