Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 857 producten.
De elektrische Kar van het Kruk Industriële Karretje, Gesleepte Anti de Overdrachtkar van het Explosiespoor
| Toepassing: | Productielijn of de kruising van sporenworkshop |
|---|---|
| Nominale belasting: | 15T |
| Max. capaciteit: | Tot 300ton |
Industrieel het Materiaal van het Spoorwegvervoer Behandelingsmateriaal Op batterijen
| Productnaam: | Van de de fabrikantenlopende band van China vervoer het op batterijen van de de overdrachtspoorweg v |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Toepassing: | Industrieel Gebied |
Zware lading 20m/min Werkplaats 50T Motorisch draaitafel platform karretje
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | customized, yellow, gray, red, blue. |
| Application: | Industrial field, workshop, inplant, bay to bay |
De Kar van Ce 20km/H 20m/Min Lithium Ion Battery Transfer
| Productnaam: | Gegoten stalen wiel van 25 ton is van toepassing op spoorinspectie-overdrachtwagen |
|---|---|
| kleur: | Aangepast |
| Sollicitatie: | Industriële veld |
Industriële Gemotoriseerde Overdrachtkar voor Staalbaar Behandeling
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 18 months |
Ongebaande Hydraulische Opheffende Overdrachtkar 20m/Min Electric Mold Transfer Cart
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Lopende Snelheid: | 0-20m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
De Overdrachtkarretje van de workshop10t Matrijs, Elektrische Overdrachtkar
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Garantie: | 18 maanden |
20m/min de Weger van de het Voertuigcontrole van de spoorgids met Rejectorbanding-Machine
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
| Garantie: | 18 maanden |
Q235 Intelligente Ongebaande Overdrachtkar Automatische Bestuurbare 2T
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1000 ton |
Van de de Overdrachtkar van de lithiumbatterij de Ongebaande van de het Voertuigstuurbekrachtiging Vorm 35t
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Bewegende Snelheid: | 0-20 m/min |

