Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 865 producten.
Macht 4 van het leiderspoor van de de boilerfabriek van de wielen zware lading het spoorvervoerders
| Toepassing: | Productielijn of de kruising van sporenworkshop |
|---|---|
| Nominale belasting: | 50t |
| Max. capaciteit: | Tot 300ton |
V het Kader motoriseerde Hydraulische Opheffende Overdrachtkar voor Document Rolvervoer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
Op afstand bedienbare ongebaande platformtrolley Q235 20m/min
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Bewegende snelheid: | 0-20m/min |
40 Ton Hitte verzet zich tegen China maakte Hoog - van de de Overdrachtkar van de kwaliteitsgietlepel de Ontwerperprijs
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Running Speed: | 020m/min |
De kruising van spoor ransfer auto op turnplate voor aotumobile productielijn
| Voedingwijze: | Batterij |
|---|---|
| Diameter van: | Douanelengte en douanebreedte |
| ladingscapaciteit: | Tot 50 ton |
de auto van de spooroverdracht met bar voor productielopende band
| Minimum Oeder Hoeveelheid: | Voedingwijze |
|---|---|
| Betalingscondities: | ladingscapaciteit |
| Supply Aility: | Afmetingen tafel |
De zware Dragende Kar van de Roloverdracht, de Overdrachtkarretje van de Hoge Prestatieslading
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Toepassing: | industrieel gebied |
Duurzame Gesleepte Industriële Overdrachtauto, de Lange Auto van de de Spoorweg Industriële Overdracht van het de Dienstleven
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
elektrische vervoerdersvrachtwagen voor techniek
| Supply Aility: | Supply Aility |
|---|---|
| Betalingscondities: | Betalingstermijnen |
| Minimum Oeder Hoeveelheid: | Minimum Oeder Hoeveelheid |
Kpx-50t de Elektrische Vlakke Aanhangwagen van de Batterijmacht voor Workshopvervoer
| Betalingscondities: | T/T; L/C bij gezicht |
|---|---|
| Minimumoeder-Hoeveelheid: | 1set |
| Levering Aility: | 90sets/month |

