Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 857 producten.
Intrekbare Telegrafische boekingsauto voor Staalfabriek behandeling
| Productnaam: | Auto van de lage Kosten de Intrekbare Telegrafische boeking voor Staalfabriekontwerper |
|---|---|
| Voeding: | Intrekbare telegrafische boeking |
| Lopende afstand: | Volgens de Vraag van Klanten |
Het elektrische van de de Batterijoverdracht van het SpoorVrachtvervoer Product van het de Kar Op zwaar werk berekende Aluminium
| Naam van het product: | Op zwaar werk berekende van het de overdracht elektrische spoor van het aluminiumproduct het vrachtv |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Toepassing: | Industrieel gebied, de overdracht van het aluminiumproduct |
Baai aan Baai Vervoerkar Op batterijen, Gemotoriseerde Platformkar voor Container
| Naam van het artikel: | Op batterijen aangedreven vervoer van baai tot baai motorisch spoorloos karretje voor containeroverd |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Kleur: | Geel/Aangepast |
20t vlak de containervervoer van dektrailerfor op sporen
| Toepassing: | Productielijn of papierindustrie |
|---|---|
| Nominale belasting: | 40t |
| Max. capaciteit: | Tot 300ton |
Kar van de vier Wielen de Elektrische Overdracht voor Lichte Industrie 1 - 300T-Ladingscapaciteit
| Productnaam: | Goedkope, kwalitatief hoogwaardige, vierwielige, lichte vervoerswagen |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Mobiele kabel |
| loopafstand: | Volgens de vraag van klanten |
Ongebaande de Overdrachtkar 20 van het motorpakhuis Ton For Pipe Industry
| Materiaal: | Q235B |
|---|---|
| Kleur: | Aangepaste Kleur op uw vraag |
| Garantie: | 24 maanden |
De Karplatform In alle richtingen 150t van de batterij Ongebaand Overdracht
| Garantie: | 18 Maanden |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1000 ton |
| bewegende snelheid: | 0-20m/min |
Op zwaar werk berekende Elektrische Ongebaande Overdrachtkar voor Productielijn
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1500T voor ongebaande transportwagen |
Materiële Overdracht Elektro 300 Ton Battery Powered Rail Car
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Workshop, Staalfabriek, Productielijn, Staafindustrie |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
25t vorm die elektrische ongebaande auto op de concrete macht van de grondbatterij behandelen
| Functie: | Zonder spoorweg |
|---|---|
| Nominale belasting: | aangepaste 1-500t, |
| Capaciteit: | Tot 500ton |

