Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 865 producten.
Sporen Opgezette Gietlepel die de Overdrachtauto overhandigen van de Slakkenpot
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Toepassing: | Zware industrie, staalfabrieken, slakkenpot, hete gesmolten gietlepel |
| Ladingscapaciteit: | Tot 1500 ton |
0.5t stuurbare spoorloze overbrenging met autobatterij
| Kracht: | Op batterij aangedreven |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Vervoervermogen: | 1-1500 ton |
Met spoorwegen aangedreven wagons voor het overbrengen van zwaar materiaal
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Vervoervermogen: | 15 ton |
30 van het de Auto Gemotoriseerde Gemotoriseerde Ton Platform van de Palletoverdracht
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Garantie: | 18 maanden |
Werkplaats 12t Vlakbedden Transport per spoor
| Loopsnelheid: | 0-20m/min |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Vervoervermogen: | 100 ton |
Staalfabriek verplaatsingswagen op laagspanningsrail
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Vervoervermogen: | 20 ton |
20 ton laadvermogen kabelrol aangedreven spoorwegtransportkar voor de behoefte aan schimmelfabrieken
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Vervoervermogen: | 20 ton |
Hydraulische Opheffende de Overdrachtkar van het vervoerkarretje 20T voor Workshop
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Lopende Snelheid: | 0-20m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
Industriële AGV Mobiele Robots 20 Ton For Special Transportation
| Garantie: | 18 maanden |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1000 ton |
| Lopende manieren: | De onbeperkte afstand, richting, gaat rechtstreeks |
Multifunktioneel laagspanningsspoortransferwagen
| Loopsnelheid: | 0-20m/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| laadvermogen: | 20 ton |

