Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transport platform ] bij elkaar passen 390 producten.
Plattform Rail Docking Elektromechanische draaitafel
| Materiaal: | Q235B staal |
|---|---|
| Kleur: | aangepast, geel, grijs, rood, blauw. |
| Toepassing: | fabriek, werkplaats, fabriek, spoorwegstation |
Materiële Behandeling 30 Gemotoriseerde het Platformkar van de Tonbatterij Q235
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Garantie: | 18 maanden |
Het hydraulische Karretje van het het Platformspoor van het Leidingsstaal
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Lopende Snelheid: | 0-20m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
Tegenhangercomité Controle 30 Ton Heavy Trolley Carts Electric-Ladingsplatform
| Materiaal: | Q235B staal |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast, Geel, Grijs, Blauw |
| Garantie: | 18 Maanden |
Ondersteuning van gepersonaliseerde spoorloze transportmand
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Garantie: | 12 maanden |
Tafel op maat met spoel vervoer wagen Duurzaam en stevig
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running speed: | 0-20m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
Handhaaf Operatie Lage Spanning Spoorweg Transport Cart Voor Industrieel Veld
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
4 Kar van de het Vervoers de Elektrische Overdracht van de wielenvorm, Gemotoriseerd Overdrachtkarretje Op batterijen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 12 months |
Duurzaam 20 ton elektrisch vervoerkarretje zonder rails
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Garantie: | 18 maanden |
Bestuurbare Ongebaande Behandelingskar, van de de Batterijoverdracht van de Metallurgieindustrie Kar van het de Kar de Elektrische Vervoer op Cementvloer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Garantie: | 12 maanden |

