Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transport platform ] bij elkaar passen 386 producten.
Algemene Overdracht Gemotoriseerde Gedreven Zelf van de Platformkar
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 18 maanden |
BEFANBY Platform Elektrisch spoor draaitafel
| Naam van het product: | BEFANBY Platform Elektrisch spoor draaitafel |
|---|---|
| Rotatiesnelheid: | 0-20m/min |
| Materiaal: | Q235B staal |
25t vervoerplatform zoals interplant vervoerder
| Voedingwijze: | Mobiele kabelmacht |
|---|---|
| Nominale belasting: | 25t |
| Materiaal: | Staal |
Platform Elektrische Materiële Behandelingskar 15 Ton On Rail
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Workshop, Pakhuis, Productielijn |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
Elektrische Ongebaande Op zwaar werk berekende Flatbed de Ladingsoverdracht 20T van het Platformkarretje
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Garantie: | 18 maanden |
Op afstand bedienbare ongebaande platformtrolley Q235 20m/min
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Bewegende snelheid: | 0-20m/min |
industriële zware platformtransfer trolley op spoor
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Workshop, Staalfabriek, Productielijn, Staafindustrie |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
0 - 20m/Min Rail Guided Battery Drive-Platformkar 60 Ton
| Frame: | Speciaal ontworpen structuur van de boxbalk |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Toepassing: | Industriële sector, batterijvervoer |
Extra lange afmetingen Docking Furnace Transport Remote Control Ferry Transfer Carts
| Sollicitatie: | fabrieksvervoer |
|---|---|
| Laadvermogen: | 50t |
| Automaat: | Aangepast |
Elektrische de Overdrachtkar van de staalplatform Gesleepte Kabel 10 Ton
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Toepassing: | Industrieel Gebied, Matrijzenvervoer |

