Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transport platform ] bij elkaar passen 382 producten.
Automatisch Industrieel Bewegend Platform Met Mecanum Wielen
| Type wiel: | Mecanum-wielen |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Laad capaciteit: | 1-1000ton, op zwaar werk berekend |
25T Afstandsbediening van de het Spoor de Batterij In werking gestelde Kar van het staalplatform
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Toepassing: | Industrieel gebied, overdrachtwagen op batterijen |
30t treindiensten voor het vervoer van materieel
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
23 ton spoor aangedreven fabrieksvervoerkar
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
20T de Overdrachtkar van het workshopq235 Spoor voor Vormvervoer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
50t het ongebaande Karretje van het de Vloer Industriële Platform van de Overdrachtkar Bestuurbare
| Kleur: | Geel/Aangepast |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Batterij |
| garantie: | 24 maanden |
20 ton van de Spooroverdracht de Kar voor Staalfabriekvervoer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
20 ton spoortransferkar voor transport van staalfabrieken
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
Batterij In werking gesteld Automatisch de Overdrachtvervoer van de Autoverhuizer Geen Materiaal van het Spoorvervoer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Garantie: | 12 Maanden |
De intelligente Agv van Q235 25m/Min 12t Kar van het Matrijzenvervoer
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| toepassing: | de overdracht van de matrijzenvorm, baai aan baai overdracht |

