Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 844 producten.
Aangedreven vervoerdersauto voor productielopende band
| Voedingwijze: | Mobiele kabelmacht |
|---|---|
| Toepassing: | Workshopgebruik |
| Autogrootte: | kan worden aangepast |
De intelligente Auto die van de de Roloverdracht van het Ladersbatterij In werking gestelde Staal op Spoorweg 50 Metrische toncapaciteit bewegen
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Toepassing: | de overdrachtworkshop van de staalrol, productielijn |
Elektrische fabriek Gebruikte zware 6t spoel overbrengingswagens
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Vervoervermogen: | 1-1500T |
20T de Overdrachtkar van het workshopq235 Spoor voor Vormvervoer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
Op maat gemaakte auto's voor het overbrengen van batterijmateriaal
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Werkplaats, machine-industrie, assemblagelijn, billetindustrie |
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
Auto de op hoge temperatuur van de de Gietlepeloverdracht van het Bewijsspoor 40 Ton
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Lopende Snelheid: | 0-20m/min |
| Garantie: | 18 maanden |
Afstandsbediening Geen Spoorbatterij Materiële Behandelings Robuuste Auto
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1500T voor ongebaande transportwagen |
Batterijmacht 25 Ton On Rails Aluminum Coil-Overdrachtauto
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| toepassing: | De overdrachtworkshop van de aluminiumrol, pmetal rol, document rol, industriële kabeltrommel, mater |
20m/Min 50 Ton Battery Transfer Cart For-Matrijzenvervoer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Toepassing: | Industrieel gebied, Staalfabriek, vorminstallatie, matrijzentransportstion |
5 Ton Trackless Transfer Cart For-Workshop Materieel Vervoer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 18 Maanden |

