Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 865 producten.
20 ton spoeltransferwagen op cementvloer
| Naam van het product: | 20 ton spoeltransferwagen op cementvloer |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Garantie: | 12 maanden |
Batterij aangedreven overbrengingswagen met grote capaciteit op spoor
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Werkplaats, machine-industrie, assemblagelijn, billetindustrie |
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
30t treindiensten voor het vervoer van materieel
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
De Overdrachtauto Op batterijen van het Q23545t Spoor voor Vorminstallatie
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Toepassing: | Industrieel gebied, Staalfabriek, vorminstallatie, de auto van de matrijzenoverdracht |
15 ton vormoverdracht elektrische ongebaande platte auto
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1500T voor ongebaande transportwagen |
20t aangepaste intelligente industriële overdrachtswagens
| Naam van het product: | 20 T aangepaste intelligente industriële overbrengingswagens |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Garantie: | 24 maanden |
Het matrijzenvervoer motoriseerde Elektrische Overdrachtkar
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Toepassing: | Industrieel Gebied, Matrijzenvervoer |
Gepersonaliseerde elektrische kabel-ladder-transferwagen met platbed
| Loopsnelheid: | 0-20m/min |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Vervoervermogen: | 20 ton |
Elektrische zware 30 ton spoeltransferwagens
| Naam van het product: | Elektrische zware 30 ton spoeltransferwagens |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Garantie: | 12 maanden |
3 ton stuurbare batterij spoorloze overdrachtswagen
| Naam van het product: | 3 ton stuurbare batterij zonder spoor |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Garantie: | 24 maanden |

