Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 863 producten.
Automatisch geleide gesynchroniseerde transferwagens 3T 20m/min
| Garantie: | 24 maanden |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1500t |
| Bewegende snelheid: | 0-20m/min |
Op zwaar werk berekende AGV Automatische Geleide Voertuigplc het Schermnavigatie 1 - 1500T
| Garantie: | 24 maanden |
|---|---|
| Laad capaciteit: | 1-1500T |
| Bewegingssnelheid: | 0-20m/min |
Door lithiumbatterij aangedreven robot Agv 10t voor autonoom magazijn
| Garantie: | 24 maanden |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1500t |
| Voeding: | Lithiumbatterij voor agv van de pakhuisrobot die wordt gedreven |
Kar van de workshop de Ongebaande Elektrooverdracht 3 Ton
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1500T voor ongebaande transportwagen |
De elektro Op zwaar werk berekende Hydraulische Flatbed Kar van de Spooroverdracht
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | pakhuis, staalfabriek, scheepsbouw |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
Aangepaste batterij rail- en wegwerktractor transportwagen
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
0.4 ton batterij met beschermende platen aan beide zijden
| kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
70 ton professionele met spoel apparaat hydraulische lift overbrengkar
| kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
Zware Industrie voor Ketelbouw met Eindschakelaar, Railvrije Transferwagens
| kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
2 Ton Kan Klimmen Schuiflijn Fabrieksgebruik Spoorweg Transferwagen
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Draagvermogen: | Op maat |

