Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 842 producten.
Op batterijen werkende 50 ton bestuurbare transferkarren 20m/min
| kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| ladingscapaciteit: | 1-1000 ton |
Karretje van de workshop het Bestuurbare Gemotoriseerde Ongebaande Overdracht 5 Ton met Pu Banden
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast, Geel, Grijs, Blauw |
| Ladingscapaciteit: | 1-1000 ton, aangepaste fabrikant |
15T Busbar Aangedreven Workshop Elektrisch Behandelingsvoertuig op Sporen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| voeding: | Glijdende Lijn, aangedreven busbar |
| Kleur: | Aangepast, Geel, Grijs, Blauw |
Industriële Aangepaste Ongebaande Overdrachtkar 5 Ton met Stoel
| Kleur: | Aangepaste Kleur op uw vraag |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 10 ton, 20 ton, 30 aangepaste ton, |
De In werking gestelde die Kar van het spoorweggebruik Batterij door 1 Slijtvaste Persoon wordt gedreven
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële sector, spoorwegen |
| Garantie: | 18 maanden |
Magnetische Navigatieagv Automatische Geleide Voertuig Zware Lading 5000kg
| Garantie: | 18 maanden |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1500 ton |
| Bewegende snelheid: | 0-20m/min |
20 m/min lasernavigatie Agv voor fabrieksautomatisering
| Garantie: | 18 Maanden |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1500 ton |
| Bewegende snelheid: | 0-20m/min |
Automatisch geleide gesynchroniseerde transferwagens 3T 20m/min
| Garantie: | 24 maanden |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1500t |
| Bewegende snelheid: | 0-20m/min |
Op zwaar werk berekende AGV Automatische Geleide Voertuigplc het Schermnavigatie 1 - 1500T
| Garantie: | 24 maanden |
|---|---|
| Laad capaciteit: | 1-1500T |
| Bewegingssnelheid: | 0-20m/min |
Door lithiumbatterij aangedreven robot Agv 10t voor autonoom magazijn
| Garantie: | 24 maanden |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-1500t |
| Voeding: | Lithiumbatterij voor agv van de pakhuisrobot die wordt gedreven |

