Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 865 producten.
Aangepaste Lopende Afstand van de productielijnbusbar Aangedreven Overdracht Kar
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Voeding: | Glijdende Lijn |
| kleur: | Op maat |
2 zetels 4 de Inspectiekarretje van de Zetels Elektrisch Spoorweg voor Reparatie en Onderhoud
| Naam van het product: | BEFANBY de inspectiekarretje van de ontwerp elektrisch spoorweg |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Toepassing: | industrieel gebied |
Staalfabrieken Antihitte 20 Ton van de Gietlepeloverdracht de Kar
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Toepassing: | Zware industrie, staalfabrieken |
| Autogrootte: | Kan worden aangepast |
Het Pakhuis 20m/Min 1T van staalbroodjes op de Kar van de Spooroverdracht
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
De elektrische Kar van de de Batterijoverdracht van de Spoordraaischijf voor Structurele Delen Behandeling
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 18 Maanden |
| Toepassing: | Materiële behandeling, de Industrieoverdracht |
Kar 3ton van de batterij de Elektrische Ongebaande Overdracht met Bedieningshendelafstandsbediening
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1000 ton, Aangepaste 3t-capaciteit |
Op batterijen werkende zware matrijswagen Omnidirectioneel 30 ton
| Sollicitatie: | matrijzenbehandeling |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast, geel, grijs, blauw |
| Garantie: | 18 maanden |
Elektrische Kabel Gedreven Gemotoriseerde Overdrachtkar op Spoor 0 - 20m/Min
| Voeding: | Elektrische kabel aangedreven |
|---|---|
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
Voertuig van de de Overdracht het Elektrische Gemotoriseerde Spoorweg van de metaalplaat
| Voeding: | Mobiele kabel |
|---|---|
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
Aluminiumfabriek drukknop bedien spoorverwerkingsvoertuig
| Productnaam: | Aluminiumfabriek drukknop bedien spoorverwerkingsvoertuig |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Mobiele kabel |
| loopafstand: | Volgens de vraag van klanten |

