Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ powered trolley cart ] bij elkaar passen 1155 producten.
Fabriek 10 van de Overdrachtce van de Injectievorm van de Elektrische het Spoorton Kar
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Workshop, Staalfabriek, Productielijn, Staafindustrie |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
Douane automatiseerde de Industriële Bestuurbare Agv Overdrachtauto In alle richtingen Geleid Voertuig
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Garantie: | 12 maanden |
0 - 20m/Min Rail Guided Battery Drive-Platformkar 60 Ton
| Frame: | Speciaal ontworpen structuur van de boxbalk |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Toepassing: | Industriële sector, batterijvervoer |
Batterij In werking gesteld Automatisch de Overdrachtvervoer van de Autoverhuizer Geen Materiaal van het Spoorvervoer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Garantie: | 12 Maanden |
Elektrische de Kar2ton Afstandsbediening Op batterijen van de spoorbeweging
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| loopafstand: | Onbeperkt |
Van de de fabrieks elektrische gemotoriseerde kabel van China van de het spooroverdracht spoel aangedreven het karretjeprijs met 4 wielen
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepassing: | Materiële overdracht, het handvat van workshopproducten |
Meer dan lange tafelmaat Trackless Heavy Duty Trolley 15ton
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1500T voor ongebaande transportwagen |
De fabriek gebruikte 5 van Elektrische In werking gestelde Ladings Bewegende Ton Karretjes
| Voeding: | Mobiele kabel |
|---|---|
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
De grote Kar van de Afmetingsbusbar Aangedreven Overdracht 90 Graadlijst voor Staalrollen Behandeling
| Toepassing: | Productielijn of de kruising van sporenworkshop |
|---|---|
| Nominale belasting: | 25t |
| Max. capaciteit: | Tot 300ton |
0 - 20m/Min Busbar Aangedreven Overdrachtkar Hittebestendig voor Productielijn
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Voeding: | Glijdende Lijn |
| kleur: | Op maat |

