Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transportation car ] bij elkaar passen 865 producten.
OEM Gelijkstroom Bestuurbare Kar van de Motor50t de Hydraulische Opheffende Overdracht
| Peoductnaam: | 50 op batterijen Ton Lifting Rail Car |
|---|---|
| Capaciteit (t): | 1-1000 ton |
| Pakket: | De gehele kar wordt ingepakt door hoogte - kwaliteits plastic doek |
De gemotoriseerde 20t-Sporen rolt Materiële Overdrachtkarren met u-Kader
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepassing: | de overdracht van de staalrol, kabelrol behandeling, workshop, productielijn |
Elektrische Baai die de Ongebaande Kar van de Vormoverdracht Op zwaar werk berekend voor Gieterij behandelen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 12 maanden |
De Overdrachtkar van het Q23525t Elektrische Gedreven Spoor met het Opheffen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
20T de Kar die van de de Batterijoverdracht van de staalpijp met Spoorwiel opheffen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Toepassing: | Industriële sector, staalfabriek, transport van staalpijpen |
Ongebaande Elektrische Gemotoriseerde de Overdrachtkar van de vormindustrie
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1500T voor ongebaande transportwagen |
10 ton hydraulische heftruck met batterij
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Werkplaats, machine-industrie, assemblagelijn, billetindustrie |
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
Het Materiaal van Ce de Bulkkar Op batterijen van het Behandelingsmateriaal op Sporen 12 Maanden Garantie
| Productnaam: | Het materiaal van Ce bulk de overdrachtauto's op batterijen van het behandelingsmateriaal op sporen |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Toepassing: | Industrieel Gebied |
20m/Min drijft de 6 Ton Vlakke Lijst Zelf de Kar van de Spooroverdracht aan
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
Interbay motoriseerde 30 Ton Trackless Transfer Trolley
| materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 18 Maanden |

