Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transport platform ] bij elkaar passen 381 producten.
Dumpend Opheffend de Lijstkarretje van de Batterijmacht, het Materiaal van 5T Hydraulisch Geautomatiseerd Behandelingsmateriaal
| Toepassing: | Productielijn of de kruising van sporenworkshop |
|---|---|
| Nominale belasting: | 5T |
| Max. capaciteit: | Tot 300ton |
25T CE-gecertificeerde platbed, stuurbare overbrengtrolley
| Naam van het product: | 25T CE-gecertificeerde platbed, stuurbare overbrengtrolley |
|---|---|
| Materialen: | staal |
| Kleur: | Op maat |
Intelligente navigatiemodus spoel V frame RGV-transfervoertuig
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
5T de gesleepte van de het staalstructuur van de kabelmacht kar van het het bedspoor lage voor het vernietigen van ruimte
| Toepassing: | Productielijn of industriële het vernietigen ruimte |
|---|---|
| Nominale belasting: | 5T |
| Max. capaciteit: | Tot 300ton |
Het Pakhuis 20m/Min 1T van staalbroodjes op de Kar van de Spooroverdracht
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
De geïntegreerde Vlakke Kar van de het Spooroverdracht van Decking 2T voor Workshopmanager
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
Bestuurbare 15 Ton Trackless Transfer Trolley gelijkstroom Motoraandrijving 20m/Min
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Garantie: | 18 maanden |
25 Ton Steel Plate Electric Track de Kar 20m/Min Running van de Spooroverdracht
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
De elektro Op zwaar werk berekende Hydraulische Flatbed Kar van de Spooroverdracht
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | pakhuis, staalfabriek, scheepsbouw |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
Ongebaande Elektrische Opheffende Bewegende Overdrachtkar
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | pakhuis, staalfabriek, scheepsbouw |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |

