Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ automated material handling system ] bij elkaar passen 327 producten.
0 - 20m/Min Gemotoriseerde Ongebaande 1 Jaargarantie Op batterijen van de Overdrachtkar
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Kleur: | Geel/Aangepast |
300 kg 2 inch 50 mm Mecanum-wiel voor AGV-trolley gebruikt
| Naam van het product: | AGV-trolley gebruikt 300 kg 2 inch 50 mm Mecanum-wiel |
|---|---|
| Specificaties: | Als uw verzoek |
| Grootte: | Aangepast |
Gesynchroniseerd AGV automatisch geleid voertuig voor tandembediening
| Kleur: | op maat gemaakt |
|---|---|
| Garantie: | 18 Maanden |
| Ladingscapaciteit: | op zwaar werk berekende 1-1000ton, |
Op maat gemaakte 6t met hydraulische liften
| Leveringsactiviteit: | 100 stuks/maand |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T;L/C op zicht |
| Minimum Oederhoeveelheid: | 1 set |
China v van het het vervoer elelctric staal van de kader de binnen openluchtworkshop auto van de de roloverdracht
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepassing: | de overdrachtworkshop van de staalrol, productielijn |
1-500 van de Elektrisch aangedreven het Karretjeton Kar van de Productielijnoverdracht, Kar de Op batterijen van Steeable met Veiligheidsapparaat
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Garantie: | 12 Maanden |
Q235 Agv Intelligent 15t Ongebaand Flatbed Karretje
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 18 months |
Fabriek 10 van de Overdrachtce van de Injectievorm van de Elektrische het Spoorton Kar
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Workshop, Staalfabriek, Productielijn, Staafindustrie |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
De Overdrachtkar van de hoge snelheids Bestuurbare Matrijs, de Normale Vloervorkheftruck het Draaien Kar van de Batterijoverdracht
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 12 maanden |
Multi de Overdrachtkar van de Kleurenbatterij met Gediplomeerde Brugkraan ISO9001
| Productnaam: | De fabriek stelde gemakshalve Gesleepte die Overdrachtaanhangwagen in werking met Brugkraan wordt ui |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Toepassing: | Industrieel Gebied |

