Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ automated material handling system ] bij elkaar passen 327 producten.
Flatbed van de het Staalplaat van de Vormfabriek Bestuurbare de Overdrachtkar
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1500T voor ongebaande transportwagen |
25 ton hoogtemperatuurbestendig met hydraulische dumpfunctie
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Vervoervermogen: | Aangepast |
27 ton batterij spoor fabriek transfer cart
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Werkplaats, machine-industrie, assemblagelijn, billetindustrie |
| Loopsnelheid: | 0-20m/min |
Milieuvriendelijke laagspanningsmetallurgie
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Vervoervermogen: | 1-70T |
20T spoorgietstaal smeden fabriek Wiel bediend overdrachten kar
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Vervoervermogen: | Aangepast |
Stabiele gegoten stalen wiel hol in het midden gietlepel transferwagen
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Laadvermogen: | Aangepast |
1000kg Agv van de de Overdrachtkar van de Brugrobot Industriële het Lithiumbatterij
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1000ton |
Coil Roller Line AGV Automatisch Geleide Voertuig Mobiele Robotic AMR
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Laad capaciteit: | op zwaar werk berekende 1-1500ton, aangepaste 1500kg |
Mobiele Gemotoriseerde Lichte In werking gestelde de Plichtsbatterij van de Overdrachtkar
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Ladingscapaciteit: | 1-1500 ton voor mobiele kar |
Automatische Navigatie Industriële AGV Geleide Karren 1000kg
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Garantie: | 18 maanden |
| Laad capaciteit: | 1-1000ton, op zwaar werk berekend, 1000kg aangepast |

