Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transport platform ] bij elkaar passen 390 producten.
De Overdrachtkar van het Q23525t Elektrische Gedreven Spoor met het Opheffen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
Van het de Workshopspoor van de handtegenhanger Explosiebestendige de Overdrachtkar
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Q235 |
| Toepassing: | Industrieel Gebied, Matrijzenvervoer |
Pijp die van het de Karrenstaal van de spoorweg de Materiële Overdracht 20m/Min behandelen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |
Scherenlift laagspannings spoorweg elektrische overdrachtswagen
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Running speed: | 0-20m/min |
| Running distance: | According to customers'demand |
Q235 V van de de Roloverdracht van de Kaderspoorweg 20mt de Karafstandsbediening
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Toepassing: | de workshop van de roloverdracht, pmetal rol, document rol, industriële kabeltrommel, materiële beha |
40 ton vrachtwagen voor het vervoer van materialen zonder spoor
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Garantie: | 18 maanden |
Flexible rollend materiaalvervoer trolley met spoor
| Frame: | Speciaal ontworpen structuur van de boxbalk |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Toepassing: | Industriële sector, batterijvervoer |
Aangepast gebogen tafelblad Railless gemotoriseerd transferkarretje met frame met hoge sterkte
| Applicatie: | fabrieksvervoer |
|---|---|
| Laadvermogen: | 60T |
| Automaat: | Aangepast |
45t Kar de op hoge temperatuur van de Matrijzenoverdracht op Cementvloer
| Materiaal: | q235 |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 18 maanden |
Zware lading elektrische industriële spoorwegkar
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Loopsnelheid: | 0-20 m/min |
| Loopafstand: | Volgens de vraag van de klant |

