Alle producten
-
de kar van de batterijoverdracht
-
ongebaande overdrachtkar
-
de kar van de spooroverdracht
-
AGV Automatisch Geleid Voertuig
-
Industriële Mecanum-wielen
-
Gemotoriseerd Overdrachtkarretje
-
Elektrische Overdrachtkar
-
Materiële Overdrachtkarren
-
de kar van de roloverdracht
-
De Kar van de vormoverdracht
-
Materiële Behandelingsoplossingen
-
Hydraulische Opheffende Overdrachtkar
-
de kar van de gietlepeloverdracht
-
Busbar aangedreven overdrachtkar
-
De Toebehoren van de overdrachtkar
-
CeyhanU werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn! -
RaihanHet is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u! -
MohammedHallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
zoekwoorden [ transport platform ] bij elkaar passen 385 producten.
Elektrische Kabel Gedreven Gemotoriseerde Overdrachtkar op Spoor 0 - 20m/Min
| Voeding: | Elektrische kabel aangedreven |
|---|---|
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
Q235 de Scheepswerfvervoerder van de Staal Zware Lading, Opgezette Industriële Overdrachtauto
| Toepassing: | Industriële het vernietigen ruimte of het schilderen ruimte |
|---|---|
| Nominale belasting: | 25t |
| Max. capaciteit: | Tot 300ton |
Grote de Overdrachtkar van de Capaciteitsbatterij, Landbouw van het de Autoplatform van de Roloverdracht het Spooraanhangwagen voor Korrelvervoer
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |
Duurzame Materiële Behandelingsdraaischijf, Groot Lager Geautomatiseerd Op zwaar werk berekend Roterend Platform
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Toepassing: | industrieel gebied |
Elektrisch Transfer Cart Company de Scheepswerfmateriaal van het materiële Behandelingskarretje 100t
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 12 maanden |
Fabrikant van China paste ac kar van de de machts elektrische overdracht van de motor de gesleepte kabel op sporen aan
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepassing: | Materiële overdracht, het handvat van workshopproducten |
Douane automatiseerde de Industriële Bestuurbare Agv Overdrachtauto In alle richtingen Geleid Voertuig
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| Garantie: | 12 maanden |
Gemotoriseerde het Platformkar van de materiële Behandelingsspoorweg 1000T
| Productnaam: | Tractor Op batterijen van het de Kar de Elektrische Slepen van het materiële Behandelingsslepen voor |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Toepassing: | Spoorweg voor het slepen, het Materiële hadling |
Van de de Overdrachtkar van het hoge Prestatiesspoor het Platformstructuur Aangepaste Kleur
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 020m/min |
| Lopende afstand: | Volgens de vraag van klanten |

