• Xinxiang Hundred Percent Electrical and Mechanical Co.,Ltd
    Ceyhan
    U werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn!
  • Xinxiang Hundred Percent Electrical and Mechanical Co.,Ltd
    Raihan
    Het is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u!
  • Xinxiang Hundred Percent Electrical and Mechanical Co.,Ltd
    Mohammed
    Hallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
Contactpersoon : Anny Zhang
Telefoonnummer : +86-15560181018
WhatsApp : +8615560181018

Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte

Plaats van herkomst Xinxiang
Merknaam BEFANBY
Certificering CE,SGS,ISO9001
Modelnummer KP-10T
Min. bestelaantal 1 set
Prijs Negotiation
Verpakking Details De elektrodelen zullen schilden toevoegen. Zoals vereist in de klant, kunnen wij een vaste verpakkin
Levertijd 50-60 dagen als gebruikelijke levering, 40-50days voor dringende levering
Betalingscondities 30% storting door T/T vooraf, 70%balance door T/T vóór bericht
Levering vermogen 600 reeksen één jaar
Productdetails
Toepassing Zware industrie Autogrootte kan worden aangepast
ladingscapaciteit Tot 100 ton Uitgevoerde Landen Zuid-Afrika, Australië, Syrië
Naam van het product De overdrachtkar van het Motorless25t vorkheftruck gesleepte spoor bij het draaien van sporen Wieldiameter (mm) 400
Spoormaat (mm) 1435 Wielhoeveelheid 4 stuks
Contact marketing@bfbhandling.com
Hoog licht

materiële behandelingskarren

,

industriële karretjekar

Laat een bericht achter
Productomschrijving

25t de vorkheftruck gesleepte kar van de spooroverdracht bij het draaien van sporen
 

De kar van de vorkheftruckoverdracht is niet-macht, of het is mensenmacht of gesleept door vorkheftruck. Dit soort de kar van de vorkheftruckoverdracht wordt toegepast om licht plichtsmateriaal binnen workshop of pakhuis over te brengen.

Zonder motor en reductiemiddel, kan dit soort overdrachtauto in het schilderen van ruimte en het vernietigen van ruimte worden toegepast.

 

Productie het Tonen                                                                                                                                   

 

Voordelen van de kar van de vorkheftruckoverdracht

  • Kokerbalkstructuur, niet gemakkelijk te misvormen
  • Lage kosten
  • Anti-explosion en anti op hoge temperatuur
  • De cabine wordt gesleept of duw door handboek
  • Duurzaam
Leiding van de kar van de vorkheftruckoverdracht
 

De belangrijkste delen van de kar van de vorkheftruckoverdracht omvat karkader, gesleepte haak, gegoten wiel, controledoos, enz.
 
Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 0Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 1
 
Karkader
Het materiaal is q235-B. Het wordt gevormd door het sectiestaal en de staalplaat aaneen te smeden. Dit soort ontwerp heeft de voordelen van zwaar laadvermogen en makend de lijst gelijkwaardige kracht dragen.
 
Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 2Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 3Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 4
 

De kar van de vorkheftruckoverdracht kan in het milieu op hoge temperatuur worden gebruikt. Het hydraulische opheffende apparaat kan op de vlakke karren worden geïnstalleerd.
Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 5Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 6
 
 
Dit soort de overdrachtkar van de staalvorkheftruck loopt op staalsporen of de bars van staalsqure. Het wordt algemeen toegepast in staalfabriek, aluminiumfabriek, plastic pijpenfabriek, enz. aan overdracht rond gemaakt materiaal, van het veroorzaken van lijn op opslag.

 
 
De parameter van de kar van de vorkheftruckoverdracht
 
ModelKP-2tKP-20tKP-50tKP-100tKP-150t
Geschatte Lading (t)22050100150
Lijstgrootte (mm)Lengte (L)200040005500650010000
Breedte (W)15002200250028003000
Heigth (H)4505506508501200
Wielbasis (mm)12002800420049007000
Spoor Binnenmaat (mm)12001435143520002000
Wieldiameter (mm)270350500600600
Wielhoeveelheid44448
Grondontruiming (mm)5050507575
Lopende Snelheid (min)0-250-200-200-200-18
Motormacht (kW)0,82.55.51115
Transformatormacht (KVA)36.8103030
Transformatorhoeveelheid11111
Lopende Afstand (m)7070505050
Maximum Wiellading (KN)14.477.7174343.8265.2
Verwijzingsgewicht (t)2.85.9814.626.8
Geadviseerd SpoormodelP15P24P43QU100QU100
 
BEFANBY bedrijf                                                                                                                                 

Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 7

 
Xinxiang Honderd Percenten Elektro en Mechanisch Co., Ltd is een professionele en ervaren fabrikant, exporteur van materiële overdrachtauto in China, ondertussen ontwerpen wij ook materiële behandelingsoplossing volgens de vraag van de cliënt
 

Klant van wereldwijd


Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 8

 
Delen van BEFANBY-Certificaten


Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 9

 
Levering van de kar van de vorkheftruckoverdracht


Materiële de Overdrachtkarren van de Motorless25t Vorkheftruck bij het Draaien van Sporen Aangepaste Grootte 10
 
Over het algemeen is de kar van de vorkheftruckoverdracht levering door container. Als de afmeting van het vervoer te groot is, kan het zijn verdeelt of levering door vlak rek.

 
BEFANBY voordelen
  • De factor van de ladings dragende veiligheid van het karretje is niet minder dan 120%.
  • Ontwerp vrij de hulpapparaat of stichtingstekening, en bied het technische de dienst en tekeningsmateriaal aan.
  • de dienst van de 16 urentechniek en van 24 ureninternet de dienst voor onze klanten.
  • Tijdens de garantieperiode, als onze producten niet kunnen normaal werken, kunnen wij steunen u herstellen technologie of vervangen relevante delen voor u binnen 24 uren.
  • Van begin tot eind oplossend het kwaliteitsprobleem binnen 24 uren, ernstige houding. Taxeer de reputatie en bewaar het beeld van ons bedrijf.