• Xinxiang Hundred Percent Electrical and Mechanical Co.,Ltd
    Ceyhan
    U werkelijk bent een 5 sterrenbedrijf. hoop ik een vijf sterrencliënt kan zijn!
  • Xinxiang Hundred Percent Electrical and Mechanical Co.,Ltd
    Raihan
    Het is Raihan van BD. 10 van de overdracht isreeksen kar goed gezuiverd. Dank voor zorgvuldige en professionele techniekbegeleiding in onze fabriek. De hoop alles kan gaat goed en denkt aan volgende prachtige samenwerking met u!
  • Xinxiang Hundred Percent Electrical and Mechanical Co.,Ltd
    Mohammed
    Hallo, is het mijn eerste keer om aan China te komen en de fabriek in één jaar tweemaal te bezoeken, bewoog de uitstekende dienst me telkens weer en deelt vele interessante dingen met me. En het punt is gewerkt in onze fabriek begonnen, blij om samenwerking met u te maken.
Contactpersoon : Anny Zhang
Telefoonnummer : +86-15560181018
WhatsApp : +8615560181018

75T de Kar van de batterijoverdracht

Plaats van herkomst Xinxiang
Merknaam BEFANBY
Certificering CE,SGS,ISO9001
Modelnummer KPX
Min. bestelaantal 1 reeks
Prijs Negotiation
Verpakking Details Het elektrische rollenkarretje zal door tarp worden ingepakt, zullen de Elektrodelen schilden toevoe
Levertijd 40-50 dagen als gebruikelijke levering, 30-40days voor dringende levering
Betalingscondities L/C, T/T
Levering vermogen 60 reeksen per maand
Productdetails
Peoductnaam elektrisch rolkarretje Capaciteit (t) 1-1000 ton, 75 toncapaciteit
Pakket Het gehele karretje wordt ingepakt door hoogte - kwaliteits plastic doek Kleur Rood, Geel, Blauw
Bewerkingstype Handpendant+ afstandsbediening Verleende naverkoop de Dienst Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst
Garantie 2 jaar Lopende Snelheid 0-20m/min
Motor Gelijkstroom-Motor Krachtbron Op batterijen
Toepassing staal, aluminiumrol, fountry de industrievervoer OEM Keur goed
Speciale functie Voeg het kader of rubebr de lijst van V toe Lopende manieren beweging op de sporen
Hoog licht

batterij in werking gestelde kar

,

het karretje van de spooroverdracht

Laat een bericht achter
Productomschrijving

 

Karretje van 75 het Spoor het Elektrische Rollen van de Toncapaciteit voor Vervoer van de Gieterijindustrie
 
 

 

Karretje van 75 het Spoor wordt het Elektrische Rollen van de Toncapaciteit voor het Vervoer van de Gieterijindustrie ontworpen gebaseerd op klantenvereisten. Meestal er zijn speciale vereisten betreffende behendigheid en manoeuvreerbaarheid, laadvermogen, lifthoogte, lage algemene hoogte, enz.

 

Voor rollen die behandelen, BEFANBY-zal de ingenieur bevrijden verstrekt de juiste reizende oplossing na de details bevestigt:

 

1. Gebruiksfrquency

2. Hoeveel rollen vervoeren eens tijd?

3. De richting van de rollenplaats

4. Ladingscapaciteit

5. Rolt diamater, grootte

6. Of heeft ander speciaal vereiste?

 

Voordelen van Karretje van 75 het Spoor het Elektrische Rollen van de Toncapaciteit voor Vervoer van de Gieterijindustrie

  • Flexibel en milieu;
  • Met geringe geluidssterkte
  • Het kan op s-vormspoor, boog-vorm spoor en rechte sporen lopen.
  • Heeft geen grens bij het runnen van afstand;
  • Heeft geen strenge eis bij de spoorbouw;
  • Het hydraulische opheffende apparaat, v-Kader, machtsrol kan op het platform worden geïnstalleerd;
  • Aangepast van 1 ton aan 1000 ton;
  • Het veilige apparaat is geïnstalleerd, met inbegrip van correct & licht alarm, Overledeneeinde, e-Einde, Buffer, enz.

Karretje van 75 het Spoor het Elektrische Rollen van de Toncapaciteit voor Vervoer van de Gieterijindustrie
Karretje van 75 het Spoor het Elektrische Rollen van de Toncapaciteit voor Vervoer van de Gieterijindustrie

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
De foto toont van Karretje van 75 het Spoor het Elektrische Rollen van de Toncapaciteit voor het Vervoer van de Gieterijindustrie
 
Karretje van 75 het Spoor het Elektrische Rollen van de Toncapaciteit voor Vervoer van de Gieterijindustrie  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
De parameter van Karretje van 75 het Spoor het Elektrische Rollen van de Toncapaciteit voor Vervoer van de Gieterijindustrie

 

Model
Kpx-2TKpx-10TKpx-20TKpx-30TKpx-50TKpx-63TKpx-150T
Geschatte lading (t)21020305063150
Lijstgroottelengte (L)20003600400045005500560010000
Breedte (W)1500200022002200250025003000
Hoogte (H)4505005506006507001200
Wielbasis (mm)1200260028003200420043007000
Spoor Binnenmaat (mm)1200143514351435143514352000
Wieldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Wielhoeveelheid4444448
Grondontruiming (mm)50505050507575
Lopende snelheid (min)0-250-250-200-200-200-200-18
Motormacht (KW)11.62.23.556.315
Batterijcapaciteit (Ah)180160180250330400600
Batterijvoltage (V)24484848484872
Lopende Tijd wanneer Volledige Lading4.324.843.53.332.9
Lopende Afstand voor één Last (Km)6.57.24.84.243.63.2
Maximum Wiellading (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2
Verwijzingsgewicht (t)2.84.25.96.8810.826.8
Geadviseerd SpoormodelP15P18P24P38P43P50QU100
 
 
BEFANBY bedrijf
 

 
Xinxiang Honderd Percenten Elektro en Mechanisch Co., Ltd is een professionele en ervaren fabrikant, exporteur van materiële overdrachtauto in China, ondertussen ontwerpen wij ook materiële behandelingsoplossing volgens de vraag van de cliënt

 
Klant van wereldwijd


Karretje van 75 het Spoor het Elektrische Rollen van de Toncapaciteit voor Vervoer van de Gieterijindustrie